MaF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaF

forum aliancie mafia
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???

Goto down 
+3
scrof
orosko
vladoo25
7 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
vladoo25
newbie
newbie



Počet príspevkov : 2
Registration date : 16.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty29.06.07 14:03

Mam taku halusku ....ze ake sa mi jednotky oplatia stavat..
Som Gal:-D... takze tak ...a ci sa mi oplati vylepsovat hrdinsky dvor .
Neskor je dvolezita ambasada na level 3 .?? ..Mam iba na level 1 ..a dalej neviem :-D
Návrat hore Goto down
orosko
member
member
orosko


Počet príspevkov : 228
Registration date : 11.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty29.06.07 14:14

Ambasádu potrebuješ iba na leveli 1 - aby si mohol byť v ally.
To pre vojakov sa volá ,,akadémia,, a ešte otázka...: Tie jednotky majú byť obranné alebo útočné. Ak majú byť obranné tak najlepšie zo všetkých vychádzajú práve naši Smile falanxi. Majú najlepší pomer obrana, cena, crop. Ak chceš existuje tabulka, ktorú vypracoval scrof, kde si môžeš jednotlivé jednotky porovnať(bola v starom fóre, ak ju chceš tak daj mi vedieť na ICQ a ja ti ju pošlem Wink )
Návrat hore Goto down
scrof
administrator
administrator
scrof


Počet príspevkov : 46
Registration date : 10.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty29.06.07 16:23

Tu tabulku mozem dakde upnut len by som ju mohol trochu vylepsit.. ked budem mat cas tak to zbucham..

inac presne ako povedal miso: ak si gal a chces obranu tak falanxovia.. + druidovia (ak potrebujes rychlo posielat posili, ak vyrabas subezne aj kasarne aj stajne a pod)

add k tej tabulke neni tam zhodnetena umieravost falanxov je pravda ze pri malych cislach je to vyrazne.. aj ked ma falanx lepsie pomeri tak napr traja falanxovia ti zomru ale jeden hejhulan(heudan albino ) nie.. no ked to zaokruhlujes pri desiatkach a skor stovkach jednotiek tak ten survival jednotiek prestane hrat rolu.. lebo ho vyvazi lepsi pomer/cena vykon.. takze pokial nebranis 5jednotkami tak falanx, falanx a este raz falanx Smile


Naposledy upravil dňa 30.06.07 6:18, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
vladoo25
newbie
newbie



Počet príspevkov : 2
Registration date : 16.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty30.06.07 4:42

cize na obranu ak nexcem moc utocit mi stacia falantaxi?.... ale stranse vela hej:-D a je dolezity hrdina na obrane statu?:-D
Návrat hore Goto down
scrof
administrator
administrator
scrof


Počet príspevkov : 46
Registration date : 10.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty30.06.07 6:18

ano vladko presne.. hrdina by som spravil z coho chces.. proste po tom vycviku strati vsetky bonusi z kovaca a zbrojnice.. silna jednotka menej chcipa a viac stoji resurect.. slabsia presne naopak.. zo zaciatku je teda nic moc ale ked je na patricnej urovni tak da takych 50pajacov Smile
Návrat hore Goto down
orosko
member
member
orosko


Počet príspevkov : 228
Registration date : 11.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty30.06.07 9:02

ešte by som dodal, že hned na začiatku máš 5 bodov, ktoré môžeš prideliť hrdinovi aby si mu zvýšil určité schopnosti.... Ak chceš obranu, tak máš obranu(môžeš to rozdeliť až tak, že 1 falanx-hrdina, môže zabiť 1 až 2 heudanov a pritom prežije), ak chceš útok tak je to tak isto..... Idea

Jediná nevýhoda hrdinu je že stojí 6 obilia/hod. Ale pri väčšej army je to banálne...lebo ti omnoho viac pomôže 1 hrdina ako 6 falanxov sunny
Návrat hore Goto down
rutan
member
member
rutan


Počet príspevkov : 149
Age : 35
Registration date : 15.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty30.06.07 9:27

presne tak...

ja len pre príklad:

môj hrdina je na lvl 2 a rozdelene je to do obrany.
vizera to asi takto:

útok: 20 Smile
obrana: 490/580
bonus na obranu: 0,6%
regenerácia: 20 za deň

obyčajný falanx:
útok: 15
obrana: 40/50

co v praxi znamena ze falanx hrdina na 2 urovni ubrani zhruba 12 nasobok, pricom pridava este nejaky ten bonus na obranu aj zbytku army... study
Návrat hore Goto down
chrastitko
member
member
chrastitko


Počet príspevkov : 136
Age : 39
Registration date : 15.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty30.06.07 15:03

Ja mozem len suhlasit s kolegami bounce
Návrat hore Goto down
http://chrastitko.ic.cz
orosko
member
member
orosko


Počet príspevkov : 228
Registration date : 11.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty30.06.07 16:07

A to má blbého falanxa a predstav si, že si hrdinu spravíš s nejakého haeduana...... affraid
Návrat hore Goto down
chrastitko
member
member
chrastitko


Počet príspevkov : 136
Age : 39
Registration date : 15.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty02.07.07 4:11

Inac pre taku zaujimavost, pozrite sem, je t osituacia na cz3 serveri, ked sa viac slabsich aliancii spojilo proto najsilnejsej E.W.A a snazli sa ich zosadit http://owt.ic.cz/foto/93138870.gif
Návrat hore Goto down
http://chrastitko.ic.cz
rutan
member
member
rutan


Počet príspevkov : 149
Age : 35
Registration date : 15.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty02.07.07 14:37

môj blby falanx by ti nakopal prdel, tak ho neurazaj... Mad
Návrat hore Goto down
orosko
member
member
orosko


Počet príspevkov : 228
Registration date : 11.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty02.07.07 15:28

Sa neposer.... Exclamation

Je na tom o trošku lepšie ako ten normálny....o trošku dosť Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
orosko
member
member
orosko


Počet príspevkov : 228
Registration date : 11.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty02.07.07 15:29

chrastitko napísal:
Inac pre taku zaujimavost, pozrite sem, je t osituacia na cz3 serveri, ked sa viac slabsich aliancii spojilo proto najsilnejsej E.W.A a snazli sa ich zosadit http://owt.ic.cz/foto/93138870.gif

Odkial to máš???
Návrat hore Goto down
scrof
administrator
administrator
scrof


Počet príspevkov : 46
Registration date : 10.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty02.07.07 16:21

misko plz spoj si tie prispevky:)
Návrat hore Goto down
orosko
member
member
orosko


Počet príspevkov : 228
Registration date : 11.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty02.07.07 23:32

Nabudúce, bo tieto sa nedajú.... Shocked
Návrat hore Goto down
chrastitko
member
member
chrastitko


Počet príspevkov : 136
Age : 39
Registration date : 15.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty03.07.07 5:14

orosko napísal:
chrastitko napísal:
Inac pre taku zaujimavost, pozrite sem, je t osituacia na cz3 serveri, ked sa viac slabsich aliancii spojilo proto najsilnejsej E.W.A a snazli sa ich zosadit http://owt.ic.cz/foto/93138870.gif

Odkial to máš???

Sem si dovolil, ehm, z vlastní zahrádky rendeer
Návrat hore Goto down
http://chrastitko.ic.cz
orosko
member
member
orosko


Počet príspevkov : 228
Registration date : 11.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty03.07.07 13:28

Niekto z Vašej ally na nich útočil????
Návrat hore Goto down
chrastitko
member
member
chrastitko


Počet príspevkov : 136
Age : 39
Registration date : 15.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty03.07.07 15:23

nie na to nemame, a nasa aly je dost nekomunikativna, nie ze by som vycnieval, nikto na mna neutoci nikam podporu neposielam, ako odstrasenie aly celkom sluzi tazkze zatial to ide
Návrat hore Goto down
http://chrastitko.ic.cz
rutan
member
member
rutan


Počet príspevkov : 149
Age : 35
Registration date : 15.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty04.07.07 10:36

nescem nič hovoriť, ale aj tu sa najde par takych typov...
uwidime neskôr
Návrat hore Goto down
orosko
member
member
orosko


Počet príspevkov : 228
Registration date : 11.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty04.07.07 13:26

Ja som už na cz3 tiež konečne v ally....a tiež odvtedy na mňa nikto nezaútočil..... Wink
Návrat hore Goto down
chrastitko
member
member
chrastitko


Počet príspevkov : 136
Age : 39
Registration date : 15.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty04.07.07 16:59

apon tuto vyhodu to ma ked si v aly ze mas podporu strachu protivnokov, mal si byt zo zaciatku v aly mohol si na tom byt lepsie
Návrat hore Goto down
http://chrastitko.ic.cz
orosko
member
member
orosko


Počet príspevkov : 228
Registration date : 11.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty04.07.07 23:47

Však stavám ako dábel......už mám nejakých 25 bleskov a 40 druidov...okrem iných.... bounce
Návrat hore Goto down
rutan
member
member
rutan


Počet príspevkov : 149
Age : 35
Registration date : 15.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty05.07.07 3:34

orosko napísal:
Však stavám ako dábel......už mám nejakých 25 bleskov a 40 druidov...okrem iných.... bounce

No pardon... zabehlo mi Smile
Návrat hore Goto down
chrastitko
member
member
chrastitko


Počet príspevkov : 136
Age : 39
Registration date : 15.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty05.07.07 15:47

orosko napísal:
Však stavám ako dábel......už mám nejakých 25 bleskov a 40 druidov...okrem iných.... bounce

no to je dost bieda ja mam na CZ 3 uz asi 540 falanxov, 72 bleskov, 128 sermiarov, to uz mozeme nazvat armadou. Palisada uroven 15, palac zatial len 4, ale keby ma niekto napadne, tak pokym to nebude nejake hovado tak ma popici.
Návrat hore Goto down
http://chrastitko.ic.cz
orosko
member
member
orosko


Počet príspevkov : 228
Registration date : 11.06.2007

Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty05.07.07 16:33

Lenže, odkedy si ty v ally....keby na mňa nikto neútočil, ked som začal stavať army, tak teraz mám asi 200 bleskov a 500 falanxov, ale bohužial..... vždy sa našiel nikto kto na mňa zaútočil z 1200 pálkarmi a mohol som si pískať pale
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???   Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat??? Empty

Návrat hore Goto down
 
Ake jednotky sa mi oplatia stavat a vylepsovat???
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
MaF :: Diskusia o hre :: Diskusia o hre-
Prejdi na: