MaF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaF

forum aliancie mafia
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 kdo chce zarobiť nejaké peniaze?

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
hackerkingSC
newbie
newbie



Počet príspevkov : 12
Registration date : 20.08.2007

kdo chce zarobiť nejaké peniaze? Empty
OdoslaťPredmet: kdo chce zarobiť nejaké peniaze?   kdo chce zarobiť nejaké peniaze? Empty07.09.07 10:05

Způsobů jak vydělat vám nabízím více a budou stejně jako vaše peníze přibývat,ale nezapomínejte,že především čas jsou peníze,takže čím dříve začnete,tím dříve pořádných peněz docílíte.Jako první vám představím tento,i když je méně efektivnější než další níže uvedené,dá se tu přijít ke slušným ziskům..Je to v celku jednoduché a časově nenáročné (cca. 5minut denně). Klasicky jde o to, že dostanete zaplaceno za otevření webových stránek. Takových je spousty, ale nejlepší je dle mého Bux.to - denně je tam cca.10 odkazů. Peníze se sice sbírají po centech, ale je tu řešení - dostanete svůj vlastní odkaz pomocí kterého se přihlásí vaši přátelé a peníze budou přibývat i Vám. Výhoda je, že se nikam nic neinstaluje, nevyskakují Vám žádné pop-up okna, nic takového!
Postup je následující:

1. Za prvé je nutné mít účet u PayPalu (sem si budete posílat vydělané peníze a odtud si je pošlete do banky nebo s nimi už můžete platit odtud). Je to rychlá, snadná a naprosto bezplatná registrace. K zapotřebí je jen naprosto základní znalost angličtiny (ale i s tímto vám rád poůžu na roman128ster@gmail.com). V registraci vyplňte jen položky označené jako volitelné (optional). Až se dostanete na stránku kde po vás bude paypal chtít zadat číslo vaší kreditní karty, můžete s klidem dát cancel, není to bezpodmínečně nutné.Na registraci se dostanete kliknutím na tento odkaz:

https://www.paypal.com/cz/mrb/pal=NY66WG7SECTQ4

2. Další krok je už samotná registrace na webu Bux.to na kterém už budete vydělávat peníze. Registrace je opět velice jednoduchá a bezplatná. v kolonceReferrer zanechte prosím můj nick - tomassss - Vám to nijak neublíží, a mě to pomůže. Když to necháte prázdné, bux.to s Vámi pak bude obchodovat (někdo si zaplatí a oni Vás k někomu přiřadí). Takže mě tam prosím vyplňte. Sami pak dostanete svůj odkaz kde další lidé vyplní zase Vás a pomůže to zase vám. Berte to jako drobnou protislužbu za to, že jsem Vám tuto informaci poskytl.Na registraci přejdete kliknutím na tento odkaz:

http://bux.to/?r=tomassss


Nezapomínejte prosím,že můj nick je tomassss pro vyplnění kolonky referrer.

3. Pak už jen stačí kliknout na SURF ADS a můžete začít vydělávat. Ale pozor.. musíte prohlížet pouze jednu stránku najednou, počkat až se odečte 30 sekund a objeví se DONE a znak odškrtnutí. Pak můžete kliknout na další odkaz a opět počkat.

4. Peníze si můžete vybrat jakmile budete mít přes 10 dolarů - pošlete si je na účet u Paypalu. Odtud si je můžete poslat do své banky nebo s nimi po netu platit.

Jak říkám, je to jednoduché a bez rizika. Nic neplatíte, atp. Takže, proč to nezkusit, zvlášť když to funguje..? Navíc, pokud budete chtít kdykoliv poradit, stačí napsat zde do komentářů nebo na e-mail (roman128ster@gmail.com) a já se Vám pokusím co nejlépe poradit.

A ještě lepší způsob je:
A.W.$urveys


Druhá možnost je také dost zajímavá. Jde o vyplnění Vašeho názoru na jednotlivé webové stránky. Za jeden dotazník obashující 2 pole k vyplění vašeho názoru na 2 webové stránky dostanete od 1$ - 25$, což je slušná suma, nemyslíte? Já měl za prvních 15 minut co jsem tomu věnoval přes 25$.
Vyplácí se při dosažení minimální částky 75$, které není těžké dosáhnout. Výplatu je nejjednodušší nechat si poslat na PayPal.

Tento způsob vyžaduje pouze umět trochu anglicky abyste dokázali napsat svůj názor na jednotlivé stránky který by měl mít cca. 3 věty.

Postup registrace je také velice jednoduchý. Opět si založíte účet u PayPalu (pokud ho nemáte) a zaregistrujete se kliknutím na tento odkaz:

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=tomassss
Zde pak vyplníte Vaše přihlašovací jméno heslo a v kolonce Referrer zanechte prosím můj Nick (tomassss). Opět Vám to nijak neublíží a mě to pomůže.
Zde přikládám několik rad pro ty co anglicky neumí

1.při registraci na A.W.$urveys klikněte na Create A Free Account vpravo

2.Vyplňte jméno pod kterým budete přihlášen(a),vámi zvolené heslo na 7-15 písmen,jméno,příjmení,MALE...muž FEMALE...žena,věk a vaši e-mailovou adresu..Pak ve spodní části obrazovky přepište kód do prázdného políčka Tím získáte registraci a hurá do práce...

3.Po registraci se znovu přihlašte,nejspíš vám bude zaslán email..Na hlaví stránce po přihlášení,klikněte na HOME tím se otevře vaše práce,která spočívá v ohodnocení různých zahraničních stránek a vaším ůkolem je ohodnotit je..Ve spodní části stránky se nachází tabulka s vaším dosavadním výdělkem,kde se postupně začínají navyšovat vaše penízky :-))

4.kikejte na postupně za sebou jdoucí odkazy s dolarama a na každé stránce se objeví dva odkazy na které si prohlédněte a pod nimi jsou volné řádky pro vaše odpovědi,stačí už jen napsat honocení o stránkách a dolary,které si následovně převedete na paypal jsou vaše!!!

pro ty co anglicky neumí,jsem si dovolil přiložit pár odpovědí,které jen vkládejte do prázdných řádků a máte vydělány první dolary!!!mě se jich tímto napoprvé podařilo vydělat 27

zde jsou vaše odpovědi,které doplňujte..je jedno kde!!!

I like this site, because of it's design and I'm interesteed in services
shown there.
No, poor design and services seems not good too.

I'm interested in this kind of stuff...Like it!
Not very well. May be better design will increased my interest.

It seems like useful service, may be I'll try it soon.
Never join to this service, because of it's terrible conditions.

So, I don't know....design is pretty good, but I think about service, and
this kind is for me very, very bad.
It can be far better. Too much banners and it is not providing an easy
survey.

Pokud máte nějaké dotazy,nebo potřebujete rady,tak klidně pište na roman128ster@gmail.com a já vám rád poradím
nejlepším způsobem je kombinace a neustále vás budu informovat o nových možnostech
Přeji příjemné vydělávání peněz :-)
Jak to všechno funguje v praxi?
Je to docela jednoduché. Firma chce co největší zisk. A protože nějaký lišák vymyslel reklamu, firma se rozhodne investovat za účelem zisku právě do ní. Pak má firma několik možností. Buď se bude způsobem reklamy zabývat sama, nebo vše přenechá nějaké agentuře, která se o vše za nějaký peníz postará. Dále probíhá rozhodování, jakou formu zvolit. A jednou z nich je oslovení zákazníků e-mailem či jejich přivedení na svou webstránku. Protože však nemůže rozesílat reklamní e-maily jen tak lidem, kterým si zamane, využije reklamního systému. Ten získá peníze, jejichž část pak putuje k uživatelům systému, kteří e-maily přijímají nebo navštěvují stránky firmy. A kolik se tedy dá vydělat? No, nebudu vám nic namlouvat, milionáře z vás výdělek na internetu neudělá. Vlastně budete rádi, když za první měsíc vyděláte více, než 1500Kč. Vydělávání na internetu je totiž něco, co je spíš dlouhodobější záležitostí a vaše výdělky rostou zpočátku pomalu, po měsíci už rychleji a třeba 6. měsíc můžete vydělat mnohem více, než za první čtyři dohromady


Cashfiesta - další možnost jak přijít k slušným penězům
Za 5 minut můžete začít vydělávat peníze
Cashfiesta je americká společnost platící uživatelům internetu za to, že se na obrazovce monitoru zobrazuje reklamní lišta zvaná FiestaBar. Osahuje reklamní bannery, jednoduché menu a zároveň ukazuje i aktuální bodový stav.

V levé části chodí FiestaBoy. Pokud chodí, pak vyděláváte. Pokud spí, klikněte na něj nebo přejeďte myší přes bannery a tím ho probudíte. Občas se stane, že vám bude utíkat. Pak na něj musíte kliknout a on se vrátí zpátky na své místo.

Za každých šest vteřin získáváte bod, tj. 600 bodů za hodinu. Za 1000 bodů můžete získat od 0.06 do 1.6 USD!!! Záleží na tom, u kolika serverů platících Cashfiestě se zaregistrujete (tzv. Special Offers). Každý měsíc jsou přidány průměrně nové čtyři společnosti zadarmo a celosvětové, to znamená 0.66 USD za 1000 bodů. Za den můžete mít klidně i 4000 bodů a víc! To je 2,5 USD za den>za měsíc 75 USD=něco pod 2000 Kč měsíčně!!! Jen tak a skoro za nic! Stačí se zaregistrovat a začít vydělávat...

Výhody Cashfiesta
1) zadarmo se můžete registrovat každý měsíc u několika přidaných společností (tzv. special offers se přidávají a odebírají každý měsíc); např. pokud se registrujete u 4 společností, budete mít 0,66 USD za 1000 bodů
2) svůj aktuální bodový stav vidíte na Fiestabaru
3) snadný přístup na statistiky a svůj účet přímo přes FiestaBar
4) nemusíte surfovat, stačí být připojen a občas pohnout myší přes bannery
5) možnost referralů až do osmé úrovně přináší značné zisky!!
6) Cashfiesta je snadný zdroj příjmů, platí šeky i do ČR

Referraly
Abyste vydělali více, můžete pod sebe získávat další lidi tzv. referraly. Za lidi přímo pod sebou získáte 15% z jejich bodů. Za lidi pod nimi 7% a takto to jde až do osmé úrovně!!!přepočtou na USD a pokud překročíte 50 USD, můžete si nechat zaslat šek. Cashfiesta platí zaručeně i do České republiky a šek si můžete vyměnit v nějaké větší bance či spořitelně.

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=tomassss

kdo si má dá ako referrala na všetkých tu napísaných stránkach a bude tam občas chodiť (aspoň 3 krát za týžden) tak mu pošlem 2000 surovín z každého jednorázovo lol!
Návrat hore Goto down
chrastitko
member
member
chrastitko


Počet príspevkov : 136
Age : 39
Registration date : 15.06.2007

kdo chce zarobiť nejaké peniaze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: kdo chce zarobiť nejaké peniaze?   kdo chce zarobiť nejaké peniaze? Empty07.09.07 11:00

Tak uz aj na vlastnom fore mame spam lol!
Návrat hore Goto down
http://chrastitko.ic.cz
 
kdo chce zarobiť nejaké peniaze?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
MaF :: Diskusia o hre :: Diskusia o hre-
Prejdi na: