MaF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaF

forum aliancie mafia
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Ako hrať Travian veľmi úspešne

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
orosko
member
member
orosko


Počet príspevkov : 228
Registration date : 11.06.2007

Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty
OdoslaťPredmet: Ako hrať Travian veľmi úspešne   Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty21.08.07 14:22

Existuju 3 druhy dedin:
-Utocna
-Obranna
-Surovinova

Surovinove dediny zasobuju obranne a utocne dediny. Zasobuju ich surovinami a obilim. Nepotrebuju ziadne kasarne a stajne a ine zbytocne budovy mimo tej urovne ktora je nevyhnutna. Takych dedin musi byt vaecsina. Pomer 5 zo 7

Jedna zo 7 dedin musi byt utocna. Tu si postavite kasarnu a stajne na 20 a vycvicite si utocnu silu vojakov cez kovaren na 20. Tu budete mat velku utocnu armadu a preto aj 2-3 sypky. Nebojte sa ist s obilim do minusu, nato mate surovinove vesnice na zasobovanie obilim.

Jedna zo 7 dedin musi byt obranna. Tu si tiez postavite kasaren a stajne na 20 a vycvicite obrannu silu vasich vojakov. Odtialto si budete posielat vojakov do kazdej dediny. Vyhoda je ze usetrite kopec surovin ked budete mat v jednej dedine vojakov vycvicenych na 20 a nie v kazdej.

Nezabudajte na obranne mury. Ten musi byt postaveny pred pripadnymi problemami. Ked zacnu na vas utocit, je neskoro!

Čím viac dedín tým väčšia produkcia, takže ten kto má 1 dedinu nech rýchlo stavia novú!!!!!!!!! P.S.: rezidencia je lacnejšia ako palác Wink

Amen
Návrat hore Goto down
dubak
junior member
junior member



Počet príspevkov : 20
Registration date : 16.08.2007

Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako hrať Travian veľmi úspešne   Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty21.08.07 16:06

ja ze sa dozviem aspon nieco co mi pomoze Smile
Návrat hore Goto down
SuchSoft
newbie
newbie



Počet príspevkov : 2
Registration date : 07.07.2007

Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty
OdoslaťPredmet: Rezidencia či Palác?   Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty21.08.07 23:40

Iba pripomienka k zakladaniu nových dedín:
Rezidencia je síce lacnejšia, ale Rezidencia pri stupni 20 vyprodukuje iba 77 kultúrnych bodov (KB) a Palác 192, takže ja vždy staviam Palác :-)
Návrat hore Goto down
orosko
member
member
orosko


Počet príspevkov : 228
Registration date : 11.06.2007

Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako hrať Travian veľmi úspešne   Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty22.08.07 2:43

Ale potom môžeš postaviť Radnicu a usporiadať slávnosti - skôr či neskôr to budeš musieť urobiť....

A potom uvidíš, že sa viac oplatí rezidencia + radnica na produkciu KB ako palác....

lol!
Návrat hore Goto down
hackerkingSC
newbie
newbie



Počet príspevkov : 12
Registration date : 20.08.2007

Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako hrať Travian veľmi úspešne   Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty23.08.07 5:51

neviem ako vám ale mne moja rezidencia na úrovni 10 vyprodukuje 241KB/den Laughing
Návrat hore Goto down
hackerkingSC
newbie
newbie



Počet príspevkov : 12
Registration date : 20.08.2007

Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako hrať Travian veľmi úspešne   Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty23.08.07 5:53

už mám dosť kultúrnych bodov na založenie 4 dedín king ale tí osadníci sú dosť drahý a pri mojej produkcii 350/hod z každej suroviny tak skoro nespravím 3 Arrow
Návrat hore Goto down
orosko
member
member
orosko


Počet príspevkov : 228
Registration date : 11.06.2007

Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako hrať Travian veľmi úspešne   Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty23.08.07 12:50

hackerkingSC napísal:
už mám dosť kultúrnych bodov na založenie 4 dedín king ale tí osadníci sú dosť drahý a pri mojej produkcii 350/hod z každej suroviny tak skoro nespravím 3 Arrow

Ale ked ked budeš mať viac dedin - väčšia produkcia. To znamená, že z jednej dediny si môžeš posielať do druhej a potom uvidíš ako to pôjde....
Návrat hore Goto down
orosko
member
member
orosko


Počet príspevkov : 228
Registration date : 11.06.2007

Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako hrať Travian veľmi úspešne   Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty26.08.07 15:59

hackerkingSC napísal:
neviem ako vám ale mne moja rezidencia na úrovni 10 vyprodukuje 241KB/den Laughing


To nie je hodnota produkcie KB rezidencie, ale celej dediny - skús nabudúce trošku čítať Wink
Návrat hore Goto down
IMORTAL
newbie
newbie



Počet príspevkov : 4
Registration date : 13.08.2007

Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako hrať Travian veľmi úspešne   Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty27.08.07 14:56

no dobre lenze oplati sa mi stavat dalsie dediny ked mam slabu produkciu aby som mal cim zasobovat ja budem este muset pockat Mad lol!
Návrat hore Goto down
orosko
member
member
orosko


Počet príspevkov : 228
Registration date : 11.06.2007

Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako hrať Travian veľmi úspešne   Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty27.08.07 15:19

čo je to slabučká produkcia??? Ak je okolo 500 tak je dostačujúca Wink
Návrat hore Goto down
dubak
junior member
junior member



Počet príspevkov : 20
Registration date : 16.08.2007

Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako hrať Travian veľmi úspešne   Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty27.08.07 16:50

500 je velmi slaba produkcia este :p
Návrat hore Goto down
orosko
member
member
orosko


Počet príspevkov : 228
Registration date : 11.06.2007

Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako hrať Travian veľmi úspešne   Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty28.08.07 8:34

Počuj, ked si založíš 2. dedinu tak sa ti tam produkcia bude zvyšovať viac, bo si tam budeš môcť posielať suroviny z druhej dediny Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako hrať Travian veľmi úspešne   Ako hrať Travian veľmi úspešne Empty

Návrat hore Goto down
 
Ako hrať Travian veľmi úspešne
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
MaF :: Pravidla :: Pravidlá aliancie-
Prejdi na: